Harley-Davidson Softail Slim S
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Slim S 2017
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 101.6 mm |
| Takt | 111.1 mm |
| Snaga motora | 92 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5010 okr./min |
| Okretni moment | 145 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.2 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1801 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 32.1 stupanj |
| Trag | 147 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2350 mm |
| Širina | 990 mm |
| Visina | 1100 mm |
| Međuosovinski razmak | 1635 mm |
| Visina sjedala | 650 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 309 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 195 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Softail Slim S
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Softail Slim S Историја
Harley-Davidson Softail Slim S 2016

92.5 ХП
1801 цц
309 кг
2.619.405 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Harley-Davidson Softail Slim S
ФАК Harley-Davidson Softail Slim S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Slim S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Slim S s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 17.300 USD uz prosječnu kilometražu od 19.070 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Slim S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Slim S?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Softail Slim S.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Slim S?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Slim S.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Slim S Слике
Извор: 1000PS





Прикажи још слика

























